Hafif Yük Taşıma

Hafif Yük Taşıma; Ticari taksi ya da otomobilinize sığmayan, büyük nakliye araçlarını doldurmayan eşyalarınızı firma ürünlerini taksi gibi nakliye hizmet sunan internet şirketidir. Hizmet alacağınız adrese en yakın aracımızı yönlendirerek yük ve eşyalarınızı en ideal fiyatlar ile nakliyesini sağlamaktayız. Eşyanıza uygun araç tipini seçerek arzu ettiğiniz tarih boyunca rezervasyon oluşturarak hizmet alabilirsiniz.

 

Hafif Yük Taşıma Hizmetleri ; Küçük araç ile nakliye kamyonetleri arasında olan hafif ticari araçlar sayesinde yapılan nakliye ya da nakliyat modelidir. 1000kg’a kadar olan bir kaç parça eşyalarınızı, mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı en ideal fiyatlar ile hızlı ve güvenli teslimat modelidir.

Hafif Yük Taşıma hizmetimizle bireysel ya da kurumsal ürünlerinizi İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 2 saat içerisinde size tahsis edilen araçlarımızla güvenli bir biçimde taşımaktayız.

Bir kutu taşıyan adam
Taşıyıcı Raf Ünitesi
 

Az Parça Eşya Taşıma için Hafif Yük Taşımacılık Hizmetleri

Evinizdeki az miktarda ki birtakım eşyanın diğer bir adrese ulaştırılması ya da iş yerinizde ki sattığınız

firma ürünlerinizin teslimatlarının adresine ulaştırılması için hafif taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hafif Taşıma Hizmetleri küçük araçlara sığmayan büyük nakliye kamyonetlerini doldurmayan eşyalar için kullanabilir ekonomik fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Hafif yüklerinize ağır ücretler ödememek için firmamız üzerinden hafif yük hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu hizmetler sayesinde ev sahipleri evlerinde bulunan tek parça eşya taşıma ya da basit ofis eşyalarını çok daha pratik bir biçimde diğer bir adrese ulaştırabilirsiniz. Bu hizmetler sırasında parça eşyaların taşınması, öğrenci eşyası taşıma, iş yeri makinaları, ekipman, ofis eşyaları, çeyiz ya da küçük ev eşyaları gibi pek çok farklı eşyanın taşınması sağlanabilir.

LetGo Eşyalarında Hafif Taşıma Çözümü

LetGo uygulaması üzerinden satın alacağınız eşya veya eşyaları sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırmayı kendimize görev edindik. LetGo üzerinden alacağınız ürünleri iş yoğunluğu veya özel sebeplerden dolayı alıcı gözle gidemediğiniz durumlarda siz değerli müşterilerimizin gözü oluyoruz. Sizlerin yerine almayı düşündüğünüz eşyalara bakıyor alıp almama konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Bize güvenin gerisini düşünmeyin..

Alüminyum Depo
Paket Taşıma Taşıyıcıları
 

Depolama Hizmetleri

Ev Eşyası Depolama

İstanbul Ev eşyası depolama için bizler en iyi biçimde eşyalarınıza sahip çıkıp güvende olmasını sağlıyoruz. İsterseniz evinizi boşaltmak arzu ettiğinizde evinizden eşyanızı alıp depomuza zarar görmeden yerleştirme işini yapmaktayız.

 

Ofis Eşyası Depolama

İstanbul ofis eşya depolama konusunda ekibimiz sizin eşyalarını ambalajlama yaparak depomuza taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

 

Parça Eşya Depolama

İstanbul parça eşya depolama yaptırmak dilerseniz fazla olan ya da arzu ettiğiniz zaman çerçevesinde eşyanızın bizlere bırakmak dilerseniz bu konu da sizlere destek sağlıyoruz.

Hafif Yük Taşıma Hizmetleri

Hafif Yük Hizmetleri Sizi Büyük Bir Yükten Kurtarır.

Firmamızın sunmuş olduğu hafif yük hizmetleri sayesinde büyük bir yükten kurtularak, nakliye işlemlerini daha basit bir hale getirebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz ürün ya da eşyalarını İstanbul’un istediği herhangi bir ilçesine en geç 2 saat içerisinde firmamız sayesinde ulaştırabilirsiniz.

Firmamız sunduğu bu hizmet sayesinde size özel bir nakliye aracı tahsis ederek, bu araç ile 1000 kilograma kadar ulaşan yüklerin taşınması olanağı sağlamaktadır. Yani örneğin öğrenci evlerinin taşınması sırasında uzun bir işlem hayata geçirmek, farklı maliyetlere katlanmak ve yorucu bir taşınma işlemine katlanmak yerine firmamız üzerinden pratik bir hizmet alınabilirsiniz.

İstanbul’un Tercihi

Hafif Taşıma Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz bu avantajlı hizmet, İstanbul’da son senelerde en çok seçilen hizmetlerden birisi olmaktadır. Çünkü bu hizmet sayesinde özellikle küçük iş yerleri ve esnaf iş yerleri çok daha pratik bir biçimde nakliye çözümleri elde etmektedir.

Hem ev sahipleri hem de işletme sahipleri Hafif  Taşıma sayesinde özellikle daha hızlı nakliye hizmetleri elde etmenin avantajını yaşamaktadır. Örneğin, bir gayrimenkul müşavirliği bürosunda yer alan eşyaların ayrı bir adrese taşınması için büyük nakliye kamyoneti yerine hafif yük aracı tercih edilebilir. Çünkü küçük miktarlı bu eşyalar sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri sayesinde kısa bir süre içinde yeni adresine ulaşacaktır.

Sizde hizmetlerimizden faydalanmak dilerseniz, www.hafiftasima.com web sitemizin iletişim bölümünden ya da 0536 613 08 19 no’lu telefonla arayarak veya whatsapp üzerinden ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ev veya iş yerinin taşınma işlemlerinde yeni yerleşim yerinin hazır olmaması durumunda eşya depolama hizmetini edinerek avanta elde edebilirsiniz. Konusunda profesyonel ve tecrübeli ekip ile sunulmakta olan nakliye işlemlerinde adresin belirsizliği veya henüz taşınmaya uygun olmaması durumunda firmamızdan destek talep ederek eşyanızın depo da muhafaza edilmesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni Nesil Taşımacılık Hizmeti ile Sizde Tanışın

Yükü Hafif Önemi Ağır

Hafiftasima.com olarak biz, sizlerin kamyon için az ve küçük, taksi için çok ve büyük olan eşyalarınızı çok daha pratik ve ekonomik olarak taşınması modelini hayata geçirdik.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2021 hafiftasima.com. Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM

Telefon: 0 (216) 252 08 00

Cep Telefonu: 0 (536) 613 08 19

Email: info@hafiftasima.com

Genel Merkez: Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:76 Quasar, Şişli/İstanbul

Operasyon Merkezi: Ahmediye Mah., Gündoğumu Cad. No: 41/A, Kadıköy/İstanbul

Ücretesiz Tekli